fbpx
loader image

Zasady dodawania opinii Fotogaleria Informacje Oferta Opinie Kontakt

Zasady dodawania opinii

Zasady dodawania opinii

Po co w ogóle opinie w naszym serwisie? Otóż mamasharing.pl ma być miejscem, w którym bez problemu znajdziesz informacje, których akurat najbardziej potrzebujesz. Ma to być środowisku, które umożliwi Ci kontakt ze specjalistami z branży parentingowej, czyli skierowanej głównie do rodzin z dziećmi.

Uważamy, że opinie i oceny pomogą podzielić się spostrzeżeniami i odczuciami z innymi użytkownikami, którzy podobnie jak Ty, szukają najlepszej opcji. A opinie pochodzące bezpośrednio od klientów, są najbardziej wiarygodne i najcenniejsze.

Jednak, aby wszystko działało, jak należy, niezwykle istotne jest, aby wszyscy użytkownicy stosowali się do obowiązujących zasad. Oto one:

 

Lista zaleceń

 1. Dziel się z innymi swoimi odczuciami, swoją wiedzą. Dzięki Na Twoich komentarza z pewnością skorzystają inny. Podziel się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami podając jak najwięcej szczegółów. To właśnie Twoja opinia może pomóc komuś zdecydować się na taki, a nie inny wybór.
 2. Unikaj opinii w stylu „Polecam.” Napisz raczej, dlaczego to konkretne miejsce bądź ta firma zasłużyła na wysoką ocenę. Napisz choćby o ich profesjonalizmie, obsłudze, etc. Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety! ?
 3. Jeśli zdecydujesz się na krytykę, rób to konstruktywnie. Napisz o swoich łych doświadczeniach, ale nie zapominaj o konkretach. Zwykłe niezadowolenie, bez podania szczegółów nie będzie traktowane poważnie, a firmy, które w ten sposób ocenisz nie będą mogły na tej podstawie poprawić jakości swoich usług.
 4. Pisz poprawnie i zrozumiale.
 5. Jeśli posiadasz u nas wizytówkę biznesową, weź sprawy w swoje ręce. Komunikuj się z użytkownikami odpisując na ich komentarze, wyjaśniając nieporozumienia, a także budując bazę lojalnych klientów.

 

Lista rzeczy, których robić nie należy

 1. Nigdy nie zamieszczaj nieprawdziwych informacji, a jedynie opinie oparte na osobistym doświadczeniu. Wszelkie treści powinny być zgodne z prawdą.
 2. Nie zakładaj fałszywych kont do wystawiania opinii, w szczególności do promowania własnej firmy lub krytykowania konkurencji. Wprowadzasz w ten sposób innych w błąd, a także możesz złamać prawo!
 3. Pamiętaj o zachowaniu spokoju i o kulturze wypowiedzi. Serwis mamasharing.pl to nie miejsce do obrzucania się błotem i zamieszczania obraźliwych komentarzy. Nie akceptujemy tu wulgaryzmów ani agresji słownej. Wzajemny szacunek to podstawa.
 4. Wszelkie komentarze nieodpowiednie, niecenzuralne treści czy treści o tematyce pornograficznej będą kasowane.
 5. Prosimy o nie pisanie w całości wypowiedzi przy użyciu CAPS-LOCKA.
 6. W opiniach nie wolno umieszczać spamu. Wszelkie oferty reklamowe zostaną natychmiast usunięte. Niedopuszczalne jest dodawanie linków służących do pozyskiwania numerów telefonów czy adresów e-mail oraz publikowanie informacji nie mających związku z tematem w celu pozyskania korzyści osobistych lub finansowych. Zakazane jest także masowe wysyłanie wiadomości oraz przedstawianie wszelkich innych nielegalnych treści w celu promowania swojej firmy lub produktu.
 7. Zachowania nielegalne, naruszające prawo zmuszą nas do zgłaszania i zamykania takich kont.
 8. Nie możesz kopiować treści autorstwa innych użytkowników bez pozwolenia lub wskazania autora. Należy zdawać sobie sprawę z obowiązywania praw autorskich.
 9. Zabronione są: nakłanianie użytkowników do udostępniania danych osobowych, kradzież lub pożyczanie treści z serwisu, włamywanie się na prywatne kont użytkowników lub konta biznesowe, naruszanie prywatności innych użytkowników.

Postaramy się zrobić wszystko, aby chronić serwis przed obecnością fałszywych opinii. Wszelkie nieprawdziwe treści, spam, fałszywe opinie oraz profile będą jak najszybciej usuwane.

Pamiętaj, że zespół mamasharing.pl nie edytuje zawartości opinii, komentarzy lub innych treści tworzonych przez użytkowników. Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania tych treści, które uznamy za nieodpowiednie lub naruszające zasady obowiązujące użytkowników serwisu.

 

Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne lub potrzebujesz więcej informacji odezwij się do nas na pomoc@mamasharing.pl.

Chcesz rabaty i vouchery?

Zostaw nam swój adres mailowy, by móc zgarniać rabaty i vouchery od naszych partnerów, dostawać informacje o konkursach, nowościach i ciekawych wydarzeniach w serwisie mamasharing.pl.

Chcesz rabaty i vouchery?

Zostaw nam swój adres mailowy, by móc zgarniać rabaty i vouchery od naszych partnerów, dostawać informacje o konkursach, nowościach i ciekawych wydarzeniach w serwisie mamasharing.pl.