fbpx
loader image
RomAnia KuliNaria - miniaturka

RomAnia KuliNaria

Na razie brak opinii.
2592

Informacje

Lokalizacja

05-270 Warszawa Marki

Duża

Przedział cenowy

od 100 zł do 300 zł

Pragniemy pomagać w spełnianiu Twoich marzeń. Wierzymy, iż realizując pragnienia, żyjemy w szczęściu i spełnieniu. Spełniamy marzenia tworząc to co najlepsze dla Radości rodziny, bliskich, przyjaciół i dzieci; to co najlepsze dla Sukcesu Biznesu. Poprzez kulinaria propagujemy korzystny styl życia, oparty na 'celebrowaniu' wspólnego jedzenia, uśmiechu, realizacji pasji, budowaniu zaangażowania i więzi, edukacji i różnorodności. Jesteśmy 'młodą' firmą rodzinną. Wyróżniamy się mobilnością, realizacją projektów w oparciu o partnerstwo oraz rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kulinaria przygotowaliśmy zarówno dla Rodzin jak i dla Biznesu. Wszystkie rodzaje przyjęć rodzinnych i biznesowych tworzymy w oparciu o zindywidualizowaną i spersonalizowaną usługę Private Cooking. Oddajemy do dyspozycji doradcę kulinarnego. Lekcje gotowania, warsztatowniki kulinarne i warsztaty kulinarne wybierają dzieci i dorośli, rodziny i pracownicy firm. Każde zlecenie realizujemy w miejscu wskazanym przez Naszych Gości- Twoja Kuchnia, Twój Ogród, Twoje Miejsce. Zlecenia realizujemy jednorazowo i cyklicznie. Takie kulinaria rekomendujemy jako sposób spędzania wolnego czasu, jako prezent z okazji urodzin czy ważnych Okazji, jako edukacyjno-rozwojowa atrakcja, jako integralna część w ważnych spotkaniach i szkoleniach firmowych czy spotkaniach integracyjnych. RomAnia KuliNaria - Twój Partner na Specjalne Okazje. Dziękujemy za Twoje zaproszenie do Warszawy, okolic, województwa mazowieckiego i całej Polski.

Oferta

Warsztatowniki kulinarne-indywidualne i grupowe

Wyzwania na polu macierzyńskim i tacierzyńskim są codziennością dla Każdego z rodziców. Warsztaty kulinarne to
wspólne gotowanie Szefa Kuchni i kucharzy z dziećmi i dla dzieci. To czas rozwijania dziecięcych pasji, talentów i potencjału; naukę samodzielnego przygotowania posiłku w atmosferze radości i zaangażowania; kształtowania sprawczości u dzieci, poznawania smaków, także z kraju Kwitnącej Wiśni. Od lipca 'Dolce Vita'-włoskie smaki!!!

od 4 do 100 lat

od 100 do 250 zł

Przyjęcia okolicznościowe

Wspólne świętowanie, dla Naszych Gości, zawsze jest ważnym zdarzeniem. Dlatego organizujemy przyjęcia rodzinne: narodziny potomka, chrzciny, urodziny, imieniny, obiady weselne, kolacje zaręczynowe, komunie; przyjęcia oficjalne: gale, pokazy, wernisaże, spotkania firmowe; przyjęcia koleżeńskie: z okazji awansu, spotkań przyjaciół, spotkań towarzyskich, złożenia egzaminu. Wybierając 'Przyjęcie dla zdrowia' odbierasz indywidualną konsultację z ekspertem żywieniowym.

od 1 do 100 lat

od 100 do 300 zł

Urodzinki dla chłopczyka i dziewczynki - "włoskie urodziny"

Projektujemy czas radości, czas zabawy, czas smaków kulinarnych. Wybierz propozycję, która pasuje do Twoich potrzeb:
1. doradzamy w ustaleniu Menu i listy potrzebnych zakupów - oddajemy do dyspozycji doradcę kulinarnego
2. doradzamy w ustaleniu Menu, przygotowujemy Menu i dostarczamy
3. doradzamy w ustaleniu Menu, przygotowujemy i dostarczamy/lub przygotowujemy na miejscu Menu, sprzątamy - oddajemy do dyspozycji Doradcę Kulinarnego/Szefa Kuchni/Kucharza i Kelnera
4. warsztatujemy kulinarnie

od 1 do 100 lat

od 100 do 250 zł

NOWOŚĆ-"Otwórz kuchnię dla dzieci"-grupowy kulinarny program warsztatowania

Usługę projektujemy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, rodzin i dzieci zainteresowanych nauką gotowania w grupie dzieci. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z doradcą kulinarnym - tel: 604 242 441

od 18 do 100 lat

od 100 do 250 zł

Przyjęcie dla Zdrowia

Wewnętrzny spokój, równowaga i dobrostan są wyznacznikiem zdrowia i korzystnego stylu życia. Wybierając takie 'kulinarne rozwiązanie', otrzymujesz prezent - jedną z trzech indywidualnych konsultacji z ekspertem zdrowego żywienia.

od 1 do 100 lat

od 150 do 250 zł

Opinie

o firmie

RomAnia KuliNaria

Na razie brak opinii dotyczących tej firmy.

Kontakt

RomAnia KuliNaria

Lokalizacja

05-270 Warszawa Marki

Duża

Wyślij wiadomość 604 242 441