fbpx
PacynkaCafe - miniaturka

PacynkaCafe

5.0
Liczba ocen: 2
379

Informacje

Lokalizacja

02-482 Warszawa

ul. Fasolowa 13/U4

Przedział cenowy

od 25 zł do 90 zł

Zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych w naszej kawiarnii. Urodziny, imieniny, chrzciny, babyshower,warsztaty, jubileusze. Oferujemy: • salę do 25 osób dorosłych + stolik dla najmłodszych gości • możliwość rezerwacji sali na wyłączność • pyszny, domowy catering • dekoracje sali i stołów w klimacie imprezy • salę zabaw dla dzieci • animacje

Oferta

Zajęcia taneczne dla dzieci

Zapraszamy serdecznie na zajęcia taneczne dla dzieci. Wesoła zabawa z tańcem i ruchem, połączona z nauką podstaw różnych technik tanecznych. Idealny sposób na spożytkowanie nagromadzonej energii w przyjaznym otoczeniu. Zajęcia dla dzieci od 3 lat. Zajęcia poprowadzi Marcin Niewiadomski. Cena za pojedyncze zajęcia 25 zł, karnet 4 zajęć - 90 zł.

od 3 do 8 lat

od 25 do 90 zł

Plastyka sensoryczna

Zapraszamy na kolorową i nieco brudną przygodę z plastyką sensoryczną. Zajęcia wspierają prawidłowy rozwój maluchów, zapewniając ogromną dawkę bodźców dotykowych, zapachowych, słuchowych a niekiedy smakowych.
Będziemy bawić się kolorami, zapachami, fakturami i strukturami. I to nie będzie czysta zabawa wiec trzeba ze sobą zabrać ubrania na przebranie i chęć do eksperymentowania. Zajęcia dla dzieci w wieku 2-6 lat. Cena za pojedyncze zajęcia 25 zł, karnet 4 zajęć - 90 zł.

od 2 do 6 lat

od 25 do 90 zł

Aktywna Mama

Zapraszamy na zajęcia AKTYWNA MAMA (zajęcia dla kobiet, można zabrać ze sobą maluszka!). W trakcie zajęć wzmocnimy, ujędrnimy i wysmuklimy ciało przed latem, a stare jeansy przestaną być źródłem stresu... Prowadząca: Izabela Maszczyk - Certyfikowany Trener Personalny, Instruktor zajęć grupowych. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę o 10:30. Cena zajęć to 25 zł.

od 18 do 99 lat

od 25 do 90 zł

Opinie

o firmie

PacynkaCafe

5
Polecam to miejsce. Wczoraj byłam z córka na zajęciach z plastyki sensorycznej i bardzo nam się podobało! Dodatkowo wspaniałe wypieki do spróbowania na miejscu! :)
autor: wiolap
17 grudnia 2018
5
Rewelacyjne miejsce, wspaniali ludzie, niezapomniane wrażenia po urodzinkach!
autor: szefowa
16 października 2018

Kontakt

PacynkaCafe

Lokalizacja

02-482 Warszawa

ul. Fasolowa 13/U4

Wyślij wiadomość 698 081 699